درباره سازمان وب

سازمان وب - سئو سایت

سازمان وب ، وبسایت تخصصی راه اندازی و بهینه سازی و سئو سایت (فروشگاه های اینترنتی ، سایت های خدماتی ، وبسایت های تخصصی و …) است که به صورت تخصصی و حرفه ای کار خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است و تمامی مراحل کار خود را زیر نظر اساتید برجسته حوزه وب ایران انجام میدهد. هدف سازمان وب و اعضای آن بهبود وب فارسی و وبسایت های فارسی در ایران و جهان است. مدیر و صاحب امتیاز وبسایت سازمان وب سهراب صادقی میباشد که کارخود را به صورت تخصصی در سال ۹۶ زیر نظر استاد مهران منصوری فرد شروع کرده است و در ادامه با مجموعه های بزرگی چون میموس ، مدیر وب و … همکاری داشته است.

تیم سازمان وب به مدیریت آقای سهراب صادقی تمامی کارهای طراحی سایت و سئو وبسایت ها را با توجه به جدیدترین دستورات و الگوریتم های گوگل انجام میدهد و لذا تمامی خدمات این وبسایت گارانتی و به صورت آنلاین پشتیبانی میشود.

اعضای سازمان وب

سهراب صادقی

سهراب صادقی

مدیر پروژه

۲۴ ساله / متعهد و پیگیر / متخصص بهینه سازی سایت های فروشگاهی

علی اصغر صادقی

علی اصغر صادقی

سئو کار

۲۰ ساله / خلاق و پیشرو / متخصص لینک سازی خارجی

سارا مشایی

سارا مشایی

نویسنده

۲۱ ساله / خلاق و به روز / متخصص حوزه دیجیتال مارکتینگ

فاطمه پرستار

فاطمه پرستار

گرافیست

۲۳ ساله / شاداب و سرحال / متخصص طراحی های خاص

چرا سازمان وب

ابزارهای حرفه ای

با توجه به اهمیت پروژه ها متخصصین ما از پنل های حرفه ای ابزار های سئو که با هزینه های بسیار گزافی تهیه شده اند برای انجام پروژه استفاده میکنند. این ابزار ها بسیار ضروری بوده و آمار و اطلاعات بسیار مفیدی برای به دست آوردن بهترین نتیجه به ما میدهند.

مشاره و بررسی رایگان

اولین قدم برای شروع بهینه سازی سایت بررسی است. تیم سازمان وب این امکان را فراهم کرده است که این بررسی را به صورت کاملاً رایگان انجام دهد.

سرعت و دقت

با توجه به اینکه پروسه سئو برای سایت ها متفاوت انجام میشود زمان نتیجه گیری از عملیات سئو نیز برای سایت ها متفاوت است. برای مثال شاید در حوزه ای که کمتر کسی در آن فعالیت میکند ۲ ماه کافی باشد اما برای حوزه های فروشگاهی و خدماتی تا بیش از ۶ ماه زمان نیاز باشد. در سازمان ما به دلیل تخصصی بودن کار سئو سعی بر این است که در حداقل زمان با کیفیت حداکثری پروژه ها تحویل داده شوند.

متعهد و پیگیر

با توجه انبوه پروژه ها سازمان وب تیمی را تشکیل داده است و هر پروژه در اختیار یک متخصص از متخصصین این سازمان میباشد لذا برای پروژه شما به صورت تخصصی یک نفر متعهد شده و به صورت اختصاصی مراحل را انجام خواهد داد.

قیمت منصفانه و اصولی

با توجه به هزینه های زیاد در حوزه سئو که نیاز به پلن های حرفه ای در ابزار های سئو دارد که با هزینه های دلاری انجام میشوند و ثبت ریپورتاژ آگهی ها و لینک های مفید در سایت های معتبر که هزینه های گزافی دارند در سازمان وب پس از تحلیل و بررسی حوزه تمام هزینه ها اعلام میشود.

پشتیبانی ۱۲ ساعته آنلاین

پس از اتمام کار سئو در اکثر مواقع مشکلاتی از قبیل افت رتبه ها رخ میدهد که این با توجه به فعالیت رقبا و به وجود آمدن رقبای جدید و فعالیت در آن حوزه کاملاً امری طبیعی میباشد. لذا برای پیشگیری از این موضوع سازمان وب پشتیبانی ۱۲ ساعته در طول روز در نظر گرفته است.